Auto a řidičák

Když jsem dostala první epileptické záchvaty, tak jsem byla v šoku, protože jsem ihned věděla, že nebudu moct mít někdy řidičský průkaz. Opravdu hodně mě to štvalo a říkala jsem si, co asi budu dělat, když bydlím daleko od vesnice a od města. Protože jsem s přítelem žila v takové chatce, která byla docela hodně mimo civilizaci. Protože jsme chovali hodně zvířat a chtěli jsme, bychom měli na zvířata a taky potom s dětmi klid. Byli jsme spíše takoví introverti. Jenomže potom, když jsem si chtěla dělat řidičský průkaz, onemocněla jsem epilepsií. Byl to pro mě veliký šok.

I auto potřebuje servis.

Absolutně jsem o této nemoci nic nevěděla a akorát jsem si zjistila, že vlastně nebudu moct mít řidičský průkaz. Byla jsem z toho v šoku a hodně mě to mrzelo, protože jsme se nařízení auta moc těšila. Zkoušela jsem různou léčbu, ale bohužel mi to nepomohlo, a to mě moc vadilo a mrzelo zároveň. Takže od té doby vím, jak je kvalitní a taky jak se vyplatí mít automobil. Takže pokud máte doma automobil a taky zároveň řidičský průkaz, tak to je vyhráli na celé čáře. Já bohužel nemám nic.

Jaká auta máte rádi?

Možná bych měla auto, které jsem zdědila od svých prarodičů. Protože jsem si řekla, že si časem taky udělám řidičský průkaz, abych mohla řídit jejich auto, které jsem zdědila. Bohužel nyní je auto pouze jenom v garáži a čeká, až ním budu jezdit. Jenomže nevím, kde budu jezdit, protože ještě nemám žádný řidičský průkaz. A za rok budu zase na kontrolu a uvidím potom, jak na tom budu. A třeba se mi jednoho dne se vyléčí a já si budu moci udělat řidičský průkaz a potom řídit auto. A jak jste na tom vy? Máte taky auto a řidičský průkaz? Nebo se taky teprve na tohle chystáte? Věřte mi, že se opravdu auto vyplatí, protože nevím, jak já třeba budu vozit svoje děti do školy a tak podobně. A to nemluvím o tom, když chci dělat velký nákup.