Rubriky
Web

Video downloader jako pomocník na dovolené

Představte si, že se chystáte na dovolenou, vybrali jste si vhodnou destinaci, a chtěli byste v místě pobytu také cestovat. Například si rezervujete pobyt v penzionu v některém z přímořských letovisek ve Španělsku, řekněme v oblasti Canet de Mar, ale tamní oblast znáte jen z vyprávění anebo z reklamních prospektů. Chtělo by to odněkud získat podrobnější informace o tamní kultuře, zvyklostech a také o samotném prostředí. Pomohlo by vám, kdyby se na Internetu objevil zdroj, který by vám poskytl například videozáznam natočený nezávislými turisty.

Lloret de Mar ve Španělsku

A máte štěstí, protože taková místa existují. Najdete je například na sociálních sítích, třeba na YouTube je konkrétně o španělském pobřeží a letovisku Canet de Mar zmínka v několika videích, mezi nimiž dokonce spatříte záběry z roku 1966. Můžete pak snadno porovnávat rozdíly v architektuře, ve vybavenosti obchodů, v mezilidských vztazích, v oblékání, v automobilovém provozu, v ubytovacích možnostech i na samotných pobřežních písečných plážích. Video má zkrátka větší vypovídající schopnost, než fotografie.

Co bychom vám rádi naznačili, je fakt, že žádné video tu nemusí zůstat věčně, a z tohoto důvodu je rozumné, cokoli vás zaujme, raději stáhnout a mít uložené na nějakém externím disku, případně na vašem zašifrovaném webovém zdroji. Poslouží vám k tomu video downloader, s nímž je možné stahovat jakákoli videa zdarma, aniž byste museli podstupovat registraci do prémiového YouTube účtu.

video na YouTube

Stahovač videa pak můžete pochopitelně využít pro mnoho dalších účelů, například si můžete postahovat vaše oblíbené hudební videoklipy, stahovat lze i různá videa instruktážní, jako jsou kuchařské recepty, kutilské návody počínaje výrobou nábytku a konče pokládkou koberců a malováním bytu, a samozřejmě lze mít uložené i video, která natáčeli vaši blízcí z některé významné společenské či kulturní akce.

Rubriky
Web

Auto si půjčím, raz dva!

Potřebujete nutně půjčit auto, protože to vaše vám najednou nejede? Jak se dostanete do práce nebo na dovolenou? Zavítejte k nám a vyberte si! Už se vám někdy ve vašem životě stalo to, že jste nutně potřebovali zajet autem k lékaři, do práce, ale vaše auto vám vypovědělo službu? Co najednou dělat, pokud jste na vesnici, kde nejezdí ani autobusy? Vy si tak marně lámete hlavu, proč a jak zrovna nám se to muselo stát, a to v tu nejméně vhodnou chvíli. Nebo máte snad naplánovanou rodinou dovolenou, jenomže druhé auto, které tak máte doma je v servisu? Od toho tu jsme právě my!

volant

Rozhodně vás nenecháme na holičkách, a tudíž si tak dokážeme poradit i s nemožným. U nás si navíc vyberete ze široké nabídky jak osobních automobilů, tak i mini busů. Navíc všechny naše automobily a další, pravidelně servisujeme, a proto se tak nemusíte bát toho, že by vás někde nechalo. Všechny naše vozy jsou navíc pojištěné! Nekupujete rozhodně zajíce v pytli, za to vám tedy ručíme! Kdo si neví rady, ten se na nás také může velice rychle obrátit s jakýmkoliv dotazem, který ohledně zapůjčení automobilu nebo snad mini busu má, a na všem se tak s námi zajisté dohodnete, k vaší spokojenosti.

auto

Pokud víte o někom, koho auto nechalo ve štychu, řekněte mu o nás a zajisté dané osobě uděláte obrovskou službu, za kterou vám bude dozajista vděčná. Jsme nejlevnější autopůjčovna praha. Kdo navíc pravidelně létá za prací do ciziny a potřebuje přistavit vůz na letiště do Prahy, ten to u nás má vyhrané. Přistavíme vozidlo na letiště zdarma, ale také po Praze. Není to pohádka, ale realita! Vybírat peníze si nemusíte, protože u nás se dá samozřejmě platit kartou. Předejděte nepříjemné situaci či situacím, a že pokud víte, že vaše auto není v úplně dobrém stavu, poté je zapotřebí tuto situaci už nyní řešit. Těšíme se již dnes na vaše dotazy, ale také i to, že u nás nebudete poprvé a ani naposled. Protože kdo k nám jednou zavítá a využije naše služby, ten v tom nadále bude pokračovat.

Rubriky
Web

Nebezpečný internet

Pokud se podíváme do internetového prohlížeče a napíšeme tam přesně ten samý nadpis, vyjede nám spousta článků a webů, které se tímto zabývají a které vám budou tvrdit, že není nic horšího, než internet, modemy, wi-fi a že se vlastně svět zabijí sám.
 risk inside

1)     Pokud spí wifi s vámi

Rádi si dáváte mobil hned vedle hlavy, abyste nemuseli poté zbytečně vstávat a rušit křičící budík? Nebo si rádi ještě před spaním zapnete internet a třeba si i něco pustíte? Výzkumníci přišli na to, že sice nějaké hrozné nebezpečí nám nehrozí, zapnutá wi-fi, nebo spíše signál, který mobil vydává, může například u mužů způsobit menší rozruchy spermií. I když to není žádná hrůza a například kouření a pravidelné popíjení, nezdravý životní styl atd. má rozhodně horší efekt na zdraví spermií, pokud máte tu možnost, zkuste si dát mobil alespoň na večer do režimu letadlo.
 umělá inteligence

2)     Zakrněné mozky

Existuje spousta článků tvrdí, že internet způsobuje zmenšování lidského mozku a jeho zakrňování a lidé se stávají hloupější a hloupější. Není to až tak úplně pravda, k maličkému zmenšování sice dochází, zato ale využíváme kapacity mozku čím dál více a efektivněji. Také to souvisí s tím, že už si nepotřebujeme pamatovat tolik věcí jako například lidé v antickém Řecku a nepotřebujeme ovládat tolik činností. Mozek se tak zmenšuje pro úspornost, nikoliv proto, že byste se snad užíváním všech vymožeností stávali hloupější.
 

3)     Skrytý zabiják

Všechny ty signální věže a vlny, které nesou data a také lechtivý materiál do příbytků, mají dle některých vliv snad na všechny negativní věci v našich životech. Je důležité zmínit, že opravdu komplexní a seriózní výzkum, který by zkoumal působení na člověka v dlouhodobém měřítku, zatím není. Co ale víme, je to, že to žádný negativní vliv nemá. Se stresem, bolestem hlavy atd. spíše souvisí napětí v práci, příliš mnoho požadavků a také uspěchaný život.
 
 
Proto se nebojme vyjít ven, pro klid duše můžeme klidně na noc vypnout mobil a můžeme dál nerušeně stresovat kvůli práci.

Rubriky
Web

Základní www informace

Kdo by to byl řekl, že web nebyl cílem výzkumu, během nějž vnikl. Byl to vlastně jenom takový náhodný vedlejší vynález. Původním důsledkem výzkumu, jehož byl web plodem, byl rozsáhlý a velmi složitý fyzikální výzkum ve výzkumném centru CERN ve Švýcarské Ženevě. Inu, to se stává i těm nejlepší vědátorům – zeptejte se vynálezců mikrovlnné trouby.

Co znamená zkratka HTML?
Pod zkratkou se ukrývá název „Hyper text mark-up language“. Jedná se jazyk programátorů, jehož prostřednictvím se vytváří sdílené textové dokumenty, založené na hypertextech tak, jak to vymyslel Tim Berners-Lee v 89. roce. Pomocí speciálních značek, které byly pro tento jazyk vytvořeny, vzorec HTML jazyka vytváří dokonalou konfiguraci mezi webovým prohlížečem a informacemi, které lze na síti najít.

Tato konfigurace zajišťuje, že informace, které nalezneme, se budou nacházet ve formátu, který jsme schopni rozluštit, a s funkcemi, které potřebujeme, aby obsah sdíleného dokumentu měl. 

V praxi si uveďme alespoň základní příklady:
Chceme-li, aby se následující text zobrazil kurzívou, použijeme k tomu příslušné HTML značky, které zaručí, že na internetové stránce klient uvidí správný text napsaný správným typem zvýraznění. V HTML kódu vypadá kurzíva takto: kurzíva. Chceme-li, aby se řádky zalamovaly podle toho, jak chceme my, používáme na začátku řádku

a na jeho konci

Co je to http?
Pod touto zkratkou se skrývá série standardů, které protokolují datovou komunikaci mezi www stránkou na webovém serveru a informacemi, které hledáme pomocí vyhledávačů. Mimochodem, první takovýto http protokol byl nadefinován v roce 1999, tedy deset let poté, co Berners-Lee nadefinoval hypertext jako základ síťového sdílení obsahu, který se ke sdílení a orientaci na síti používá dodnes, jen s více alternacemi. 

Rubriky
Web

Příjemné erotické masáže

Taková erotická masáž může udělat doslova divy. Jedná se o speciální druh masáže, která má základy v té klasické, kterou by Vám udělal fyzioterapeut. Masérka Vám uvolní svaly na celém těle, uvolníte se a dopřejete regeneraci nejen tělu, ale také mysli. Není totiž nic horšího, než když jste v tenzi kvůli pravidelnému přísunu stresu, ať už kvůli práci, spěchu nebo třeba nezdravému životnímu stylu. A v čem se tedy tento druh relaxace liší od klasické a běžné masáže? Od prvního dotyku se masérka snaží stimulovat Vaše smysly a přechází do zóny intimity a vzrušení. Největší část celé procedury je zaměřena na intimní partie, kdy se zcela běžně stává, že dojde v jejím průběhu či na konci k vyvrcholení.

Tento druh procedur je vhodný i pro klienty, kteří potřebují trochu povzbudit v intimní oblasti, často se stává, že s manželkou či partnerkou to klientovi v intimním životě příliš nefunguje a když přijde klient na tuto masáž, masérka ho dokáže povzbudit, rozvázat uzdu jeho fantazii a tím zbourat bloky, které v sobě měl. Po takové masáži se může všechno změnit a pár procedur v salonu poslouží na místo sexuální terapie. V tomto případě se nejedná o tantru, jak si mnozí lidé myslí, klasická erotická masáž se zaměřuje na fyzickou stránku věci, pomocí které dojde i k uvolnění mysli.

krásná masérka

Těšte se na celkové uvolnění

V rámci této procedury se dočkáte skvělého promasírování těla horkými oleji, pokud budete mít zájem, dojde na společnou sprchu s masérkou, která bude pak během procedury nahá nebo dle přání ve spodním prádle. V průběhu bude vždy kladen důraz na intimní partie, přičemž masáž lze zakončit ručním vyvrcholením.

společná sprcha

Součástí je také body to body masáž, která spočívá v tom, že masérka využívá celé své tělo a těsný kontakt pro uvolnění Vašich svalů a také proto, aby zahrála na strunu Vašeho vzrušení. Neváhejte ani vteřinku a vyzkoušejte příjemné erotické masáže praha https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz.

Rubriky
Web

Aplikace, které se dostaly do mobilů

Před několika desítkami let by těžko někoho napadlo, že se v mobilních telefonech budou používat různé aplikace, které se nám dostanou snadno pod kůži. To znamená, že je budeme používat, vyhledávat a navíc budeme s nimi absolutně spokojeni. Je pravdou, že s nástupem chytrých telefonů se tento druh další komunikace se zákazníkem rozhodně vyplatil. Nejpoužívanější platformy jsou Android a pro Apple, iOS. Dají se nainstalovat různé aplikace, opět ale bude záležet na volném místu v paměti telefonu nebo paměťové kartě, které jsou pro nás zajímavé nebo i potřebné. Nejedná se jen o navigaci, ale i o nákupy, hry, programy a další.

mobilní aplikace

Aplikace, které jsou zdarma

Ačkoliv jsme si mohli zvyknout na to, že většina mobilních aplikací je zdarma, tak se můžeme setkat s tím, že za některé se platí. Je přirozeně jen na samotném uživateli, jakou verzi si vybere, ačkoliv placené nemusí být nutně lepší, než neplacené verze. Nicméně každá aplikace nese nějaký potenciál, který předává svému uživateli. Je také zaměřena na určitý cíl, který má naplnit. Například jízdní řád, zdravotní a výkonnostní údaje ve sportu, základní první pomoc, úprava fotografií, předpověď počasí nebo správa financí. Možností je skutečně více než dost, ale jedno je jisté, moderní technologie se opět přibližuje velmi rychle svému spotřebiteli. Není ani divu, že právě mobilní aplikace začínají být daleko blíže svým zákazníkům, více než webové stránky.

mobilní aplikace 1

Internetové obchody jsou žádané

Není třeba dlouho přednášet statistiky prodejů. Kamenné obchody jsou stále dobré, ale mnohdy nedostačující, protože lidé začínají více nakupovat z pohodlí svých domovů. Podnikatelé museli zareagovat na potřeby svých zákazníků, a tak se objevily internetové e-shopy. Nyní musíme ještě udělat další krok a podívat se, jak mladí lidé nakupují a jak je vidět, jde to ještě snadněji přes aplikace. Je zřejmě čas popřemýšlet o dalším kroku svého podnikání. Mobilní aplikace Seolight je připravena pomoci každému, kdo by se zajímal více o tuto cestu a tím si rozšířil další možnosti získání dalších finančních prostředků. Navíc budou zajištěny všechny kompletní funkce tak, aby aplikace byla co nejvíce zajímavá, ale předně plně funkční, což se rozhodně vyplatí.

Rubriky
Web

Důvěřuj, ale prověřuj!

Toto rčení se do dnešní doby, krásně hodí, a to ve všech směrech! Jak, již víte, všude kolem nás, se to hemží podvodníky, zejména na sociálních sítích, emailech, internetových obchodech, finančních službách! Lze si nevšimnout, že internet je zkrátka dobrý sluha, ale zlý pán, jak praví známé přísloví. Setkali jste se někdy s podvodným webem, nebo emailem? Někdo si, ani nemusí všimnout, že se jedná o podvod. Dáme vám několik rad, jak se vyhnout podvodníkům!
 sociální sítě
V první řadě si dejte pozor na pravopis! Ať už se jedná o webové stránky, internetové obchody, či zprávy ve vašem emailu, důkladně čtěte, protože podvod můžete odhalit, díky špatnému pravopisu, zvláštního přeházení písmenek, divného slovosledu. Pokud se jedná o malý překlep, nemusí hned znamenat, něco špatného, protože o stránky se starají lidé a ti nejsou neomylní, máme na mysli velké, nepřehlédnutelné chyby! Jestliže spatříte stránku, kde se takové chyby vyskytují, obloukem se jí vyhněte!
 
Čtěte recenze, vyplatí se to! Dalším krokem, jak se vyhnout maléru, čtěte zkušenosti předchozích lidí. Na internetu, naleznete i stránky, které se přímo zabývají tzv. „šmejdy“ a nejedná se pouze o prodejce hrnců.
 umělá inteligence
Nikdy, neotvírejte cizí odkazy na webové stránky, které najdete v emailu, to samé platí o webových stránkách, které vás chtějí odkázat na jiné stránky! Kliknutím na neznámý odkaz, můžete nadělat pěknou paseku v podobě všemožných virů. To samé i na sociálních sítích, ve zprávě vám od vašeho známého, může dorazit, také nevyžádaný hypertextový odkaz a pokud s ním nejste domluvení, anebo vám k němu nic konkrétního nenapíše, tak ho pro jistotu neotvírejte!
 
Výhodné a podivné soutěže! To si takhle jednou projíždíte internet a najednou na vás vyskočí okénko se soutěží o telefony, tablety, poukaz na nákup, kde se píše, že vyhrává každý, stačí se pouze přihlásit, či zaregistrovat a neštěstí je na světě! Soutěž je navíc pod záštitou nějaké známé společnosti! Pokud sama společnost nevyhlásí na svých webových stránkách, nebo v kamenné prodejně soutěž, tak nikdy neklikejte a když už náhodou kliknete, tak v žádném případě neuvádějte osobní údaje!
 
Zkrátka si dávejte pozor, kam vyplňujete své citlivé údaje a mějte na paměti, že vám nikdo nedá jen tak, něco zadarmo!

Rubriky
Web

Vsaďte na ty správné služby

V dnešní době není rozhodně něčím složitým založit si vlastní stránky. Internet má doma k dispozici snad každý, o tom nepochybujte. Díky němu můžeme přes internet zařizovat různé věci či nakupovat, a proto se hodí, pokud tedy máte co nabídnout, svoji nabídku na tomto místě prezentovat.
Něco takového ale napadne velké množství jedinců, a proto je nutné počítat s tím, že konkurence na internetu je opravdu velká, a proto je dobré zajistit to, aby Vaše stránky byly vidět. Když někdo bude hledat zrovna to, co Vy můžete nabídnout, a Vaše stránky se objeví na prvních místech ve vyhledávačích, je vysoce pravděpodobné, že si Vaši nabídku prohlédne. Jak tedy něčeho takového dosáhnout?
nápoj u pc.jpg
Věřte tomu, že díky těm správným úpravám je to rozhodně možné, o tom nepochybujte. Stačí jenom vědět, na co se zaměřit a jaké jsou Vaše možnosti. Pokud se ale něčím takovým nechcete zabývat, tak se obraťte na nás a my už se o všechno postaráme.
I Vám máme co nabídnout
Naše nabídka služeb je poměrně pestrá a vhodná pro každého, ceny navíc rozhodně nejsou vysoké, o čemž Vás může přesvědčit náš ceník https://www.seolight.cz/cenik. Když se na nás tedy obrátíte a necháte nás dělat naši práci, tak si můžete být jistí tím, že se dočkáte jenom těch nejlepších výsledků.
klávesnice a myš počítače.jpg
O výsledcích Vás samozřejmě budeme dobře informovat, takže Vám jen tak něco neunikne a vždy budete mít jasno v tom, jak návštěvnost Vašich stránek roste a jaké úpravy pro to byly provedeny, vyhnete se tak starostem a i tak bude o všechno dobře postaráno. Věřte tedy tomu, že Vám toho můžeme hodně nabídnout, a že se moc rádi postaráme o Vaši spokojenost, o tom nepochybujte. Uvidíte, že si tak přijdete na své a nebudete muset ničeho litovat, jsme tu přeci jenom pro Vás. Pokud by Vás cokoliv zajímalo, tak nás kontaktujte a my už moc rádi odpovíme na všechny Vaše dotazy.