Příjemné erotické masáže

Taková erotická masáž může udělat doslova divy. Jedná se o speciální druh masáže, která má základy v té klasické, kterou by Vám udělal fyzioterapeut. Masérka Vám uvolní svaly na celém těle, uvolníte se a dopřejete regeneraci nejen tělu, ale také mysli. Není totiž nic horšího, než když jste v tenzi kvůli pravidelnému přísunu stresu, ať už kvůli práci, spěchu nebo třeba nezdravému životnímu stylu. A v čem se tedy tento druh relaxace liší od klasické a běžné masáže? Od prvního dotyku se masérka snaží stimulovat Vaše smysly a přechází do zóny intimity a vzrušení. Největší část celé procedury je zaměřena na intimní partie, kdy se zcela běžně stává, že dojde v jejím průběhu či na konci k vyvrcholení.

Tento druh procedur je vhodný i pro klienty, kteří potřebují trochu povzbudit v intimní oblasti, často se stává, že s manželkou či partnerkou to klientovi v intimním životě příliš nefunguje a když přijde klient na tuto masáž, masérka ho dokáže povzbudit, rozvázat uzdu jeho fantazii a tím zbourat bloky, které v sobě měl. Po takové masáži se může všechno změnit a pár procedur v salonu poslouží na místo sexuální terapie. V tomto případě se nejedná o tantru, jak si mnozí lidé myslí, klasická erotická masáž se zaměřuje na fyzickou stránku věci, pomocí které dojde i k uvolnění mysli.

krásná masérka

Těšte se na celkové uvolnění

V rámci této procedury se dočkáte skvělého promasírování těla horkými oleji, pokud budete mít zájem, dojde na společnou sprchu s masérkou, která bude pak během procedury nahá nebo dle přání ve spodním prádle. V průběhu bude vždy kladen důraz na intimní partie, přičemž masáž lze zakončit ručním vyvrcholením.

společná sprcha

Součástí je také body to body masáž, která spočívá v tom, že masérka využívá celé své tělo a těsný kontakt pro uvolnění Vašich svalů a také proto, aby zahrála na strunu Vašeho vzrušení. Neváhejte ani vteřinku a vyzkoušejte příjemné erotické masáže praha https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz.