Rubriky
Peníze

Od koho si půjčit?

Jsou v životě lidském i nepříjemné okamžiky, kdy se nám nedaří vše, na co sáhneme, a kdy se nám třeba také nedaří vůbec nic. A je logické, že se nezdary mohou týkat i našeho vlastního hospodaření, toho, jak vycházíme nebo také nevycházíme se svými příjmy.

My lidé bychom pochopitelně měli se svými penězi vycházet, jenže se nám to docela často nedaří. Máme příjmy, které nestačí na všechny výdaje, jež bychom potřebovali zvládat, respektive se od nás vyžaduje daleko víc peněz, než kolik si můžeme dovolit zaplatit, a potom se musí řešit dilema, jak to zvládnout, když je to nezvládnutelné.

košík s mincemi

A jak se řeší problémy finanční povahy, když už je jednou máme? Pochopitelně jakýmkoliv způsobem, který nám umožní dostat se k penězům, a to nejlépe tím, který je legální, za který nám nehrozí trest.

Jenže ono takových možností řešení není zase až tolik. A některé z nich navíc nezabírají univerzálně a nedají se tak využít v případě kohokoliv v jakékoliv situaci.

Říci například někomu, aby si ve finanční tísni rychle někde přivydělal, pochopitelně můžeme, ale tento to obvykle těžko zvládne. Tak rychle se okamžitě proplácená práce nenajde. A říci někomu, aby využil k placení toho, na co mu nestačí příjmy, svoje úspory, pochopitelně funguje jenom tehdy, když člověk našetřeno má. Ale co ti ostatní, u nichž to takto řešit nejde?

platební prostředky

Ti si musí vzít půjčku. Což je často ta jediná možnost, jak se k potřebným penězům v tísni dostat. Jenže se ani k těmto penězům lidé jen tak nedostanou, i ty si je třeba zasloužit. A to tím, že se prokáže schopnost žadatele je i splácet. A když to někdo v bance prokázat nezvládne, když není bonitní, jak se říká? Pak mu pomohou snad jedině nebankovní hypotéky, pokud má dotyčný jedinec aspoň nějaké příjmy a dá do zástavy nemovitost. Což tu nahrazuje to, na čem lidé v bankách nejčastěji pohoří – čisté registry dlužníků a vysoké příjmy.

Rubriky
Peníze

Vyřešte svou finanční situaci rychle a bez komplikací

Potřebujeme je každý den, v podstatě se bez nich nedá žít. Člověk si málokdy uvědomuje, jak jsme na penězích závislí, ale nic moc s tím udělat nemůžeme, jenom se s tím můžeme vyrovnat. Stejně jako je tomu v případě, že jdete do banky a chcete si půjčit peníze a neuspějete, banka vás odmítne. V takovém případě nám nezbývá, než se s tím vyrovnat. Jenomže peníze prostě potřebujeme, ať už na koupi pozemku, nemovitosti, pořízení nového bydlení, nebo v případě, že chceme rekonstruovat, plánujeme svatbu nebo vlastní rodinu, dlužíme peníze, chceme někoho vyplatit, nebo se zbavit exekucí. Vždycky nemusíte chodit jako první do banky, existují i jiné možnosti. Jednou z nich je nebankovní hypotéka Fahd.cz.

mobil, karta, bloček

U každé hypotéky ručíte nemovitostí, takže nějakou musíte dát do zástavy. Z její odhadní hodnoty získáte určitá procenta. Peníze vám budou vyplaceny najednou na váš účet a to hned po podpisu smlouvy. Vyřízení je velice jednouché a nepotřebujete k tomu tisíce dokumentů ani jiných náležitostí.

Soukromé společnosti se snaží vyhovět všem lidem bez rozdílu, takže poskytnou peníze jak běžným lidem například na bydlení, tak i lidem s finančními problémy, například na vyplacení exekucí nebo jiných dluhů. To všechno s penězi můžete udělat. Nezáleží na tom, k čemu je použijete. Nemusíte ani uvádět žádný účel, takže s nimi naložíte naprosto libovolně.

číslice na kalkulačce

V lidech nedělají rozdíly a běžně poskytují úvěry i těm, kteří už měli co dočinění se záznamy v registrech dlužníků. Chcete získat lepší úrok? V tom případě můžete vše vyřešit spoludlužníkem, který bude mít čistý registr, a vy tím pádem získáte nižší úrokovou sazbu!

To samé platí v případě podnikatelů. Firmy, podnikatelé i živnostníci si mohou půjčovat bez ohledu na to, k čemu peníze ve firmě potřebují.

Peníze si konečně můžeme půjčit bez komplikací. Dokonce je vyřízení online, takže nemusíte opustit pohodlí svého domova.

Rubriky
Peníze

Řešte svoji finanční situaci, díky naší pomoci

Víte, že byste potřebovali půjčit větší množství peněz, ale už vás nebaví navštěvovat banky, prosit o pomoc, která nepřichází?

Mnoho lidí, kteří potřebují finanční půjčku, jdou do banky, ale bohužel jim není vyhověno. Pokud je to i váš případ a jste unaveni z papírování a hledání další banky, do které byste mohli zajít, zažádat si o finanční produkt, nic si z toho nedělejte, protože i když vás všechny banky odmítly, stále pro vás máme řešení, které vám pomůže. Naše americká hypotéka Fahd je tím správným, finančním produktem, který vám opravdu dokáže pomoci. Tak neváhejte a přijďte si pro své peníze právě k nám a uvidíte, že vaše finanční situace bude opravdu velmi dobrá.

Schválená hypotéka

Naše hypotéka je zde přichystaná pro vás

Pokud jste se už vzdali naděje, že by vám mohla nějaká instituce půjčit peníze na nové bydlení, jste opravdu na omylu. I když vám banky odmítly svoji pomoc, stále jsme tu my, připraveni vám ve všem vyhovět.

Půjčené finance

Najdeme společné řešení

Vždy, když jste šli do nové banky, žádat si o půjčku, přišlo vám, že vám pomoct nechtějí?

Už několikrát jste šli žádat o hypotéku na nový dům, ale bohužel vám žádná banka nevyšla vstříc. Přijde vám, že se ani nesnaží vám pomoci a spíše si vám jenom zaškatulkovali do svých tabulek a verdikt byl jasný. Nikdy se vám nepodařilo je přesvědčit, že vy si půjčku opravdu zasloužíte a velmi vás to trápí. Přáli byste si najít instituci, která by váš problém posoudila individuálně a poskytla vám hypotéku, která by vám změnila život. Ale kde takovou najít? My vás ujišťujeme, že u nás jste opravdu na tom správném místě, protože my vám finance skutečně dokážeme poskytnout. Budeme vás řešit individuálně a společně najdeme řešení, jak peníze skutečně získat. Tak neváhejte a přijďte si k nám pro konzultaci, která vás opravdu nadchne. My neslibujeme, ale skutečně konáme a uvidíte, že společně se dobereme do zdárného konce.

Rubriky
Peníze

Lze si půjčit

Každý z lidí má své potřeby. Potřeby, které je nejednou vysloveně nutné uspokojit. A i když to snad zrovna nutné není, je to přinejmenším příjemné. Některý člověk potřebuje to, některý ono, některý dost možná i něco úplně jiného. Ale každý něco potřebuje. A proto potřebuje obvykle i peníze, jimiž by za uspokojení svých potřeb zaplatil tomu, kdo mu podá pomocnou ruku nebo nějak jinak vyjde vstříc.

Peníze jsou tedy zásadní věc, kterou by neměli lidé rozhodně postrádat. Jenže osud tomu nejednou nepřeje. Nejednou je všechno jinak, než by to mělo být, a peníze dojdou i tehdy, kdy by dojít neměly. A v tu chvíli je nezbytné se buď omezit, nebo si sehnat peníze další. A je nasnadě, že ta druhá možnost je lepší. A pokud se snad nedají peníze sehnat tak, že se dostatečně rychle vydělají, může být užitečným pomocníkem klidně i půjčka.

indické rupie

Jenže ona není půjčka jako půjčka. V nejednom případě se třeba po zájemci o půjčení si žádá, aby měl dostatečně vysoké, ba i přímo přemrštěné příjmy. A jak určitě uznáte, není podobných lidí mezi těmi, kdo trpí nedostatkem peněz, zrovna moc. A když tito nemají ony velké příjmy, nemají naději na úspěch.

Jindy se třeba požadují čisté registry dlužníků. Ale kdo z těch, kdo vězí v problémech třeba až po uši, v tomto ohledu problémy nemá? Málokdo. A kdo tu má negativní záznam, má zkrátka smůlu.

svazky dolarů

A podobných komplikací může být celá řada. A proto by ti, kdo nejsou dokonalí, měli vědět, že existuje i nebankovní hypotéka Hypoteka-bez-registru.net, půjčka, u níž uspějí i ti, kdo určitě nejsou coby žadatelé o půjčku ideální.

Tady se totiž dává za půjčené finanční prostředky do zástavy nemovitost. A kdo může takovou záruku poskytnout, určitě tuto půjčku dostane. A vybředne tak ze stávajících finančních problémů. A pokud následně vše splatí tak, jak má, je vše v tom nejlepším pořádku.

Rubriky
Peníze

Kontokorent využíváme na krátkodobé překlenutí nedostatku financí

Kontokorentní  úvěr, neboli kontokorent, je doplňující služba k běžnému bankovnímu účtu. Umožňuje každému majiteli tohoto účtu čerpat finanční prostředky až tzv. do mínusu. Počet období, kdy bankovní klient svůj účet přečerpá do mínusu, není omezen, je možné tedy běžně vybírat z účtu do mínusu třeba každý měsíc. Do jaké výše je možné kontokorent využít, vždy banka klienta informuje předem a tato skutečnost musí být uvedena ve smlouvě o zřízení běžného účtu.
mince a hodiny
Klient se zároveň bance zavazuje vypůjčené prostředky kontokorentem uhradit v předem stanoveném termínu. V zásadě lze říci, že kontokorent je jakýsi krátkodobý bankovní úvěr, který je zpravidla nutné uhradit nejpozději do dvanácti měsíců od jeho čerpání. Ne každá banka je však tak benevolentní a některé banky požadují vypůjčené peníze splatit v kratší lhůtě. Bývá to nejčastěji lhůta půlroční.
anglické mince

Výhody kontokorentu

Tou zřejmě nejpodstatnější je zajištění pravidelných plateb inkasa, pojistek a SIPO v okamžiku, kdy není na účtu dostatek prostředků. Bývá to v době, kdy kupříkladu se zaměstnavatel opozdil s výplatou, a kdy je na účtu zaveden pevný termín trvalého příkazu k úhradě. Většina klientů bank si také kontokorent zřizuje právě z tohoto důvodu. Někteří lidé jej ovšem využívají pravidelně pro nákup nějakého zboží, které se jim jednoduše zamlouvá, a nechtějí s jeho pořízením příliš otálet. Kontokorent takto snadno řeší běžné krátkodobé půjčky, které by si jinak museli lidé sjednávat nebankovní cestou s problematickými podmínkami a úroky.
peníze jako špína
Úroková sazba kontokorentu se zpravidla pohybuje v rozmezí od 10 do 22 procent. Podnikatelé mohou často čerpat kontokorent ještě výhodněji, a to s nižším úrokem a zároveň s vyšší částkou kontokorentu. Výše kontokorentu u fyzických osob, kteří  nejsou podnikateli, se pohybuje v částkách od 5000 Kč do dvojnásobku jejich čistého měsíčního příjmu.

Rubriky
Peníze

Urychlení plateb v bankách

Česká národní banka na svém webu statečně tvrdí, že převod peněz je záležitostí několika hodin, a někdy i do druhého pracovního dně. Klidně je já sám mohu usvědčit ze lži. Nevím, jaké zkušenosti máte vy, čtenáři, ale mé jsou naprosto jiné. Pravidelná platba trvá každý měsíc zcela běžně tři, ale většinou čtyři dny. Zaslání jednorázové platby dva dny, ale většinou tři. Ze zahraničí do Česka týž, nebo druhý den. Taková jsou fakta z mé strany jako strany uživatele a mohu je kdykoli prokázat. Ale pozor, situace se prý má příští rok radikálně změnit.
Ten, kdo zajišťuje technicky převody peněz je opět Česká národní banka. A ta slibuje, že od ledna příštího roku (2018) budou peníze posílané z účtu na účet převedeny během několika sekund, nejdéle minut a to i v noci a mimo pracovní dny.
podání kreditky
Máte radost? Ano? Tak si sedněte a v klidu čtěte dále. Na tu radost zapomeňte. Asi si myslíte, že služba bude samozřejmostí. Chá chá. Jste v Česku. Platby se asi budou jmenovat expresní, stejně jako nyní. A nebudou samozřejmostí.  Ale ani v současnosti je nemá každá banka, a poplatek za využití této služby je většinou sto korun. A převod i tak trvá několik hodin. O víkendech a mimo pracovní dobu si o této službě můžete nechat jen zdát. V budoucnosti by měla mít tuto službu každá banka, ale hlavně bude k dispozici nonstop. A peníze běžně převáděné tedy opět poputují dny, měsíce, roky… Ano. Schválně jsem to trochu přehnal. Tedy expresní platba bude zvlášť. A kolik bude stát?
peníze euro
Všechny banky se zatím od určení jakékoli ceny naprosto distancují, protože čekají, až jim ceny určí Česká národní banka. Ta zatím cenu úzkostlivě tají.
Takže se necháme překvapit. Systém bude spuštěn v lednu a půl roku pojede jako testovací. Pro banky nebude povinný, ale asi jej budou chtít všechny. Uvidíme, zda to bude fungovat a hlavně kolik si „nenažraná“ ČNB stanoví za využití této služby.  

Rubriky
Peníze

Registry

Jenže, on registr není totéž, co magistr. Tak pozor na to. My se podíváme na význam slova z pohledu skutečných registrů v souvislosti s penězi. Protože to je to, co bude v tomto článku prioritou.

Může se stát, a stává se, že třeba zapomenete zaplatit za plyn. Nějak vám unikne i upomínka, nebo se k vám prostě nedostala. Oni budou tvrdit, že dopis poslali, ale že jste jej nepřevzal,i a protože u nás existuje nesmysl jménem doručovací fikce, prostě jste dlužník. A firma, které za plyn dlužíte třeba například tisícovku vás nechá zanést do registru dlužníků. Tím pádem je z vás vyvrhel a pokud jste na to zapomněli úplně, budete v bance při žádosti o půjčku nemile překvapeni. Co na tom, že ten dloužek ihned vyrovnáte, budete tam tak dlouho dokud to plynaři sami neodstraní. Přesněji řečeno nedají příkaz k tomuto odstranění.

Bankovky

Je pak otázkou, dokdy budete v jiném registru i přesto. A to nejméně tři roky jako nějaký zločinec. Ovšem to už banky neřeší. Prostě jste tam.

Samozřejmě že nejde jen o zapomenutou složenku jen za plyn, může to být cokoli. Jiná půjčka, nebo třeba váš mobilní operátor. Ti se s tím také nemažou a šup, už jste registrován jako neplatič. A tím také problémový člověk.

Je pak pochopitelným vyústěním odmítnutí žádosti o půjčku, protože není zákon na tom širém světě, který by mohl kohokoli k půjčení peněz donutit.

Jsou zde však naštěstí instituce, které vám peníze půjčí i přes tyto drobné nesrovnalosti v jakémkoli seznamu.

Hromada bankovek

Nebankovní hypotéky bez registru jsou rychlým a nekonfliktním řešením, kde se pracuje s fakty současnosti, a tudíž nějakým drobný záznam se vůbec nebere v potaz. Neberou se ani žádné peníze dopředu, před tím, než by se začalo jednání či podpisování dokumentů. Takže to můžete nezávazně vyzkoušet. Potřebuje-li peníze a máte se čím zaručit, klidně volejte na výše uvedený kontakt v odkaze a uvidíte, že to půjde.

Rubriky
Peníze

Když je člověk v mínusu

Někdo, kdo má zaměstnání, jímž si vydělá dost na pokrytí svých životních nákladů, si jenom těžko dokáže představit, jaký je osud toho, kdo je na tom přesně naopak. Tedy toho, kdo nemá práci, nebo toho, kdo si v této nevydělá dost třeba ani na svou obživu nebo je postaven před nutnost zaplatit nečekaně horentní sumu za něco, s čím nepočítal.

Ale i když je osud chudáka pro ty, kdo jsou takříkajíc za vodou, jen těžko představitelný, i když je pro zajištěné lidi vcelku nepříjemné uvažovat o tom, jak se má někdo, kdo vězí ve finančních problémech třeba až po uši, měli by se ti bohatší přece jenom alespoň občas zamyslet i nad tímto. Protože se do problémů finančního charakteru může dostat prakticky každý, bez výjimky. A je to vlastně často i velice snadné, a to nejen v případě těch, kdo jsou sice zaopatření, ale přece jenom je od hranice chudoby zase až tak velké peníze nedělí.

mince EU

Každý by zkrátka měl být připraven i na eventualitu, že se mu jednoho dne dařit přestane a že začnou problémy. Že možná nebude na rozhazování a dost možná ani na základní životní potřeby. A co pak?

Pak přijde nejednou vhod půjčka. Protože není-li kde brát, může tato pomoci se zvládnutím nesnází do doby, než se situace zase zlepší a stabilizuje.

mince zlaté

A protože se spousta lidí ve finančních nesnázích marně potýká s tím, že jim v nejedné finanční instituci odmítnou vyhovět s tím, že mají dejme tomu příliš nízké příjmy, záznamy v registrech dlužníků, exekuce a podobně, lze doporučit, aby se takovíto problematičtí žadatelé rovnou obraceli na nebankovní poskytovatele. Zde nabízená nebankovní americká hypotéka je totiž právě tou půjčkou, jež je jako dělaná pro ty, kdo jinde neobstojí. Tady se nic složitě prokazovat nemusí. Stačí mít nemovitost, jíž by se člověk zaručil, stačí mít příjmy dostačující ke splácení a je to.

A věřte, že tato půjčka pomohla už mnohým. A pomůže i vám.

Rubriky
Peníze

Rychlý úvěr pro vaše obchodní aktivity

Škoda, že jste o neslyšeli dříve o tom, že je možné získat půjčku u nebankovního poskytovatele. Mnohokrát se vám naskytla zajímavá obchodní příležitost, kterou jste nemohli proměnit v zisk. Vždy na ní profitoval někdo jiný než vy, a to pouze proto, že jste neměli k dispozici potřebný kapitál. V takových chvílích je výhodné využít americkou hypotéku bez registru.
bílá obrazovka.jpg
 
Líbí se vám, jaké výhody vám poskytuje finanční rezerva v podobě kontokorentního úvěru? Líbí se vám, mít stále k dispozici určitou částku peněz, po které sáhnete v případě potřeby a jakmile máte možnost zase ji splatíte?
 
Podobně můžete využívat americkou hypotéku. Oproti kontokorentnímu úvěru má tu výhodu, že ji získáte na mnohem nižší úrok. Půjčka je poskytována už od tří procent. Také je příjemná v tom, že si její splácení můžete rozložit do mnohem více let. Úplně splatit ji můžete za jeden rok nebo až za třicet let. Ačkoliv za její splacení ručíte zastavením nemovitého majetku, můžete ji použít k financování potřeb, které souvisejí s vaší podnikatelskou činností. Budete tak mít stále k dispozici potřebnou částku a žádná investiční příležitost nemusí zůstat nevyužitá. Pokud proměníte investici v realizovaný zisk, jistě bude mnohonásobně vyšší než zmíněné tři procenta, která budete platit jako úrok.
 obal s motivem dřeva.jpg
Kontaktujte nás co nejdříve pomocí on-line formuláře a my vám obratem zpracujeme nabídku financování vašich potřeb. Bude velmi zajímavá a vy budete s našimi službami spokojeni. Rychlost, s jakou schvalujeme žádosti o úvěr vás příjemně překvapí. Při expresním čerpání můžete mít potřebnou hotovost k dispozici už za dvacet čtyři hodin! Podnikání bude snadné, když se nebudete muset trápit tím, kde vzít potřebné finance na realizování nového obchodu. Vy je budete mít vždy k dispozici. Můžete mnohokrát část splatit a znovu si vypůjčit až do výše sjednaného limitu.
 
 

Rubriky
Peníze

Nelamte si hlavu, všechno se dá krásně řešit

Koupíme si rodinný domek, byt či jakoukoliv nemovitost, ve které budeme trvale bydlet se svojí rodinou, ale stane se, že teď je potřeba investovat do částečné anebo kompletní rekonstrukce.
černobílá kalkulačka
Kde hledat pomoc a jak si takové financování dobře promyslet?
Existuje řada možností, jak financovat rekonstrukci vašeho domu či bytu, chaty i chalupy, prostě toho, co je nutné řešit a mít zase v pořádku.
1.      hypoteční úvěr
–          hodí se, když potřebujeme nákladnou rekonstrukci bytu anebo domu nad 300 000,- Kč
–          má nižší úrokovou sazbu, delší dobu splácení
–          nevýhodou je, že se provádí jako zajištění úvěru samotná zástava nemovitosti
2.      úvěr ze stavebního spoření
–          hodí se pro méně nákladnou rekonstrukci, jako je nižší než 300 000,- Kč
–          není potřeba zástava nemovitosti, neboť stačí pouze ručitel
–          je zde nízká úroková sazba
–          nevýhodou této půjčky je, že se musí dokládat účty ze stavebních prací a koupi materiálu na ně  
3.      překlenovací úvěr
–          je zde vyšší úroková sazba než u hypotéky a úvěru ze stavebního spoření
–          odpadá nutnost zajistit úvěr nemovitostí
–          nevýhodou je, že se musí dokládat faktury za stavební práce a materiál
4.      spotřební úvěr
–          považuje se za nejjednodušší způsob získání finančních prostředků pro financování rekonstrukce
–          není potřeba dokládat faktury ze stavebních prací
–          nevýhodou je, že má vysokou úrokovou sazbu s porovnáním ostatních úvěrů
kalkulačka a peníze pod lupou
Ať už se rozhodneme pro jakoukoliv půjčku a druh úvěru, je vždy na prvním místě si vše důkladně propočítat, zjistit přesně, kolik finančních prostředků budeme potřebovat, jak vše můžeme doložit, jak chceme splácet v budoucnosti, jak dlouhou dobu chceme splácet, jaká je jednoduchost vyřízení samotného úvěru, ale také, jak si představujeme samotné zajištění daných druhů úvěrů. Věřte ale, že řešit se dá vždycky všechno a bez potíží!