Rychlý úvěr pro vaše obchodní aktivity

Škoda, že jste o neslyšeli dříve o tom, že je možné získat půjčku u nebankovního poskytovatele. Mnohokrát se vám naskytla zajímavá obchodní příležitost, kterou jste nemohli proměnit v zisk. Vždy na ní profitoval někdo jiný než vy, a to pouze proto, že jste neměli k dispozici potřebný kapitál. V takových chvílích je výhodné využít americkou hypotéku bez registru.
bílá obrazovka.jpg

Líbí se vám, jaké výhody vám poskytuje finanční rezerva v podobě kontokorentního úvěru? Líbí se vám, mít stále k dispozici určitou částku peněz, po které sáhnete v případě potřeby a jakmile máte možnost zase ji splatíte?

Podobně můžete využívat americkou hypotéku. Oproti kontokorentnímu úvěru má tu výhodu, že ji získáte na mnohem nižší úrok. Půjčka je poskytována už od tří procent. Také je příjemná v tom, že si její splácení můžete rozložit do mnohem více let. Úplně splatit ji můžete za jeden rok nebo až za třicet let. Ačkoliv za její splacení ručíte zastavením nemovitého majetku, můžete ji použít k financování potřeb, které souvisejí s vaší podnikatelskou činností. Budete tak mít stále k dispozici potřebnou částku a žádná investiční příležitost nemusí zůstat nevyužitá. Pokud proměníte investici v realizovaný zisk, jistě bude mnohonásobně vyšší než zmíněné tři procenta, která budete platit jako úrok.
obal s motivem dřeva.jpg
Kontaktujte nás co nejdříve pomocí on-line formuláře a my vám obratem zpracujeme nabídku financování vašich potřeb. Bude velmi zajímavá a vy budete s našimi službami spokojeni. Rychlost, s jakou schvalujeme žádosti o úvěr vás příjemně překvapí. Při expresním čerpání můžete mít potřebnou hotovost k dispozici už za dvacet čtyři hodin! Podnikání bude snadné, když se nebudete muset trápit tím, kde vzít potřebné finance na realizování nového obchodu. Vy je budete mít vždy k dispozici. Můžete mnohokrát část splatit a znovu si vypůjčit až do výše sjednaného limitu.