Rubriky
Muži

Nejvlivnější muži světa

Je těžké odhadnout, kteří muži jsou vlivnější než ti druzí. Ale je nutné se podívat na jejich vliv a práci kterou právě pro svět vykonávají. Už dávno nežijeme ve společnosti, kde jsou upřednostňováni jen muži. V minulosti nemohly ženy pracovat ani se nijak dál vzdělávat. Jejich jedinou náplní bylo rodit děti. A starat se o domácnost. Ale pak přišla doba kdy ženy mohly dělat vše jako muži, ale platové podmínky měli muži stále vyšší. A v současnosti už nejsou rozdíly skoro vůbec patrné. Mezi nejvlivnější muže světa zaručeně patří Vladimir Putin. A to hlavně dnes, kdy o své moci dává vědět celému světu.

podnikatel

Když se rozhodne, že nebude dodávat ruský plyn, pocítí to celá Evropa. A i když se spojí americká vláda, půlka Evropy tak válku na Ukrajině to stejně nezastaví. Až čas ukáže jak to vše vlastně je a jak to dopadne. Jako další velmi vlivný muž je považován Donald Trump. Bývalý americký prezident. Skvělý řečník a bojovník za mír na světě. I mimo svoji funkci neustále pracuje na svých vizích a plánech. Myslím si, že právě Donald Trump nás v budoucnosti opravdu silně překvapí. A to v pozitivním slova smyslu. A když se mluví o mocných mužích našeho světa určitě tam má své místo Papež František.

model

Vždyť pro celou křesťanskou komunitu je papež nejvyšší duchovní a šli by za ním na konec světa. Když má projev sledují ho miliony lidí po celém světě. Je hlavou církve a určuje chod nejen celého Vatikánu. Bill Gates, který založil společnost Microsoft. Tomu se podařilo přes technologie změnit svět. Díky němu má každý doma počítač a chytrý telefon. Jestli je to správně to nechám zcela na Vás. Ale, že je to obrovský posun to se mu musí nechat. Taky na tomto obrovském objevu vydělal miliony dolarů. I v současnosti v politice mají větší zastoupení muži. Ale to neznamená, že v budoucnosti nemůže dojít ke změně. Podívejme se na Slovensko. Mají tam prezidentku a daří se jim velmi dobře. 

Rubriky
Muži

Muži jsou stále muži

Vraťme se do doby dávno minulé, do doby, kdy člověk žil v tlupách, živil se lovem a hledáním všeho, co bylo alespoň trochu k snědku. Musel si vystačit s primitivními nástroji a nemohl využívat nejrůznějších výdobytků moderní doby. V této době a existuje o tom nespočet provedených výzkumných šetření a sepsaných odborných prací, existovaly jen dva druhy lidí. Jeden druh se nazýval muž, druhý byl pojmenován žena.

druhy v pravěku

Postavení těchto dvou druhů bylo jasně dáno. Muž, coby silnější z obou druhů, se staral o to, aby ulovil něco k snědku. V jedné tlupě vždy žilo více mužů, bylo tedy možné, aby muži spojili své síly a troufli si i na lov větších zvířecích druhů. Pochopitelně, čím větší zvíře, tím větší nasazené úsilí mužů, kteří při lovu museli vynaložit veškeré své síly, aby byla kořist zdárně přemožena.

Žena měla také jasně dané úkoly. Starala se o drobnější záležitosti, které těžký život vyžadoval. Starala se o sběr divokých plodů, zpracovávala kůži ulovených zvířat. Těch činností bylo nepřeberné množství.

muž a žena

Příběh obou druhů byl prostému obyvateli naší malé země často představován ve škole při výuce dějepisu, ale tak nějak byl přirozeně lidmi vnímán i v rámci běžného života. V poslední době ovšem příběh získává nových rozměrů. Byl zjištěn nový fakt, že neexistují jen dva druhy lidí, ale druhů je mnohem více. Jak teď vůbec poznáme, s kým vůbec mluvíme? Se ženou, mužem nebo s kým vůbec? Navíc naše současná společnost vyžaduje, aby ženy dělaly tu samou práci jako muži. Dokonce na to existují i různé předpisy a tabulky.

Vůbec nejsem zastánce nadřazenosti muže, ale byl bych pro to, aby staré ustálené pořádky nebyly bořeny vymýšlením nových. Muž ať je hlavou rodiny, ať se o svou rodinu řádně stará a vykonává těžší práci. Muž, ať miluje svou ženu a zahrnuje příslušnici něžného pohlaví jen láskou a vším dobrým. A hlavně, budiž zachován po staru pojem muž a žena.

Rubriky
Muži

Proč muže tolik zajímají ňadra

Co muže možná potěší

Statistiky maloobchodních prodejů někdy přinesou zajímavé výsledky. V roce 1994 byl největší objem zakoupených podprsenek v evropských obchodních řetězcích velikosti odpovídající 75 B, což odpovídá nejčastějším velikostem ženských postav s obvodem hrudníku 75 cm a tělesnou výškou přibližně 165 cm. Velikost košíčků B je přibližně 90 cm. A v roce 2016 se největší objem zakoupených podprsenek točil již kolem košíčků D, tedy 95 cm. Zdá se tedy, že ženám narůstá obvod hrudníku, což většina mužů jistě uvítá.
kondom u podprsenky

Dbejte na správný výběr

Ještě před třiceti lety byl výběr podprsenek na trhu velmi omezený a překvapivě se většina žen dokázala shodnout na přesném výběru velikosti. Dnes se však řada lékařů setkává v ordinacích s opačným jevem, většina mladých dívek si nedokáže zvolit optimální rozměr, ačkoli jsou obchody zásobeny mnohem větším rozsahem sortimentu. Jestliže košíčky a korzet špatně dosedají, jsou příliš malé nebo naopak velké, může to vést k problémům s páteří a ke špatnému držení těla.

Symbol vzrušení

Erotogenních zón je na lidském těle mnoho, většina heterosexuálních mužů však na prvním místě preferuje ženská ňadra. Ta vítězí dokonce před vagínou. Stimulace bradavek u citlivé partnerky navíc vyvolá nebo podpoří orgasmus. Mnoho žen se ovšem zbytečně trápí kvůli jejich velikosti, ta totiž není vůbec rozhodující. Každého muže zajímá jiný aspekt této části těla, většinou se však shodují na tom, že by měl být jejich tvar i proporce ladné a symetrické k ostatním částem těla. Vůbec tedy nezáleží na tom, jaké košíčky má podprsenka vaší vyvolené, ale jak prsy ladí s rameny, šíjí, bříškem a spodní částí těla.
kožený korzet
Tento ukazatel by také mohl být jedním z nosných pilířů podpory ženského sebevědomí, aby byly spokojené se svým zevnějškem a nemusely absolvovat chirurgické zákroky plastických operací, které provází řada komplikací. Mnohdy jsou navíc ty plastové implantáty spíše odpudivé.