Proč muže tolik zajímají ňadra

Co muže možná potěší

Statistiky maloobchodních prodejů někdy přinesou zajímavé výsledky. V roce 1994 byl největší objem zakoupených podprsenek v evropských obchodních řetězcích velikosti odpovídající 75 B, což odpovídá nejčastějším velikostem ženských postav s obvodem hrudníku 75 cm a tělesnou výškou přibližně 165 cm. Velikost košíčků B je přibližně 90 cm. A v roce 2016 se největší objem zakoupených podprsenek točil již kolem košíčků D, tedy 95 cm. Zdá se tedy, že ženám narůstá obvod hrudníku, což většina mužů jistě uvítá.
kondom u podprsenky

Dbejte na správný výběr

Ještě před třiceti lety byl výběr podprsenek na trhu velmi omezený a překvapivě se většina žen dokázala shodnout na přesném výběru velikosti. Dnes se však řada lékařů setkává v ordinacích s opačným jevem, většina mladých dívek si nedokáže zvolit optimální rozměr, ačkoli jsou obchody zásobeny mnohem větším rozsahem sortimentu. Jestliže košíčky a korzet špatně dosedají, jsou příliš malé nebo naopak velké, může to vést k problémům s páteří a ke špatnému držení těla.

Symbol vzrušení

Erotogenních zón je na lidském těle mnoho, většina heterosexuálních mužů však na prvním místě preferuje ženská ňadra. Ta vítězí dokonce před vagínou. Stimulace bradavek u citlivé partnerky navíc vyvolá nebo podpoří orgasmus. Mnoho žen se ovšem zbytečně trápí kvůli jejich velikosti, ta totiž není vůbec rozhodující. Každého muže zajímá jiný aspekt této části těla, většinou se však shodují na tom, že by měl být jejich tvar i proporce ladné a symetrické k ostatním částem těla. Vůbec tedy nezáleží na tom, jaké košíčky má podprsenka vaší vyvolené, ale jak prsy ladí s rameny, šíjí, bříškem a spodní částí těla.
kožený korzet
Tento ukazatel by také mohl být jedním z nosných pilířů podpory ženského sebevědomí, aby byly spokojené se svým zevnějškem a nemusely absolvovat chirurgické zákroky plastických operací, které provází řada komplikací. Mnohdy jsou navíc ty plastové implantáty spíše odpudivé.