Kratom v Česku

Některé přírodní produkty jsou na seznamu ohrožených a bezpochyby i nad samotným kratonem jaksi visí otazník. Bude jednou povolenou potravinou či potravinovým doplňkem nebo zakázaným sortimentem? Byla by to škoda, jelikož podle různých recenzí se jedná o přírodní produkt, který je prospěšný organismu a pro mnohé je dokonce náhražkou za léky nebo dokonce opiáty. Co čas a rozhodnutí vyšších mocností přinese, to uvidíme časem. Prozatím je kratom legálním produktem, který k nám přichází z daleké jihovýchodní Asie. Zde má ty správné podmínky pro svůj růst a bezpochyby tamní farmáři umí tradičním způsobem zpracovat listy bez dalších různých příměsí.

kratom zelený

Kde tento prášek koupíte?

V první řadě není problém si jej objednat na e-shodu. Kratom prodej Praha je skutečně zcela legální, jen právě díky tomu, že není dostatečně prozkoumaný, tak jej nelze označit nálepkou potravinářského sortimentu a lze jej prodávat pouze jako sběratelský předmět. Nelze o něm podat ani důkladné informace, jen ty, které na světlo světa vyplavaly díky recenzím lidí, kteří ho užívají. Je pravdou, že v doporučených dávkách se jedná o velmi silnou oporu pro každého jedince. Ačkoliv je to velmi individuální, ale to je celkem logické, jelikož každý reaguje jiným způsobem.

druhy kratomu

Internetový obchod GreenHerbs

Naleznete mnoho různých obchodů, kde se prodej kratomu nabízí. Zajímavý je přímo e-shop, který má osobní zkušenost s farmáři, od kterých si nechá prášek dovážet. Tento kratom pochází z úrodné oblasti ostrova Borneo, kde dosahuje nejvyšší kvality a nejvyššího množství obsažených alkaloidů v jeho listech. Díky tomu je tento kratom považován za vysoce kvalitní a naleznete jej v nabídce v mnoha variantách. Navíc se zde dozvíte mnoho různých informací a rovněž i právě již zmíněné informace přímo od uživatelů. Vychutnat si ho můžete v podobě čaje či si z něj připravit chutný nápoj, tím, že prášek přidáte například do džusu nebo jiné tekutiny. Alkoholu se raději vyhněte.