Kvalitní počítač

Byla jsem velmi ráda, když jsem mohla pracovat s počítačem. Byla jsem z toho moc nadšená.  Navíc taky je velmi výhodné, když jsem mohla pracovat sama. Moc mě to bavilo, a navíc můj otec měl rád počítače snad celý život. Počítačů měl doma mnoho a hodně se jim věnoval. A protože můj otec byl velmi šikovný, tak taky vyučoval ostatní lidi, jak zacházet s počítačem a internetem. Navíc informační technologie jsou perfektní v tom, že nám zjednoduší život. Informační technologie má něco do sebe. Já jsem v tom taky pracovala. Můj první počítač jsem dostala velmi brzo. A byla jsem taková, že jsem nemusela hrát hned hry. A mě bavilo, když jsem mohla pracovat. Nebo něco vyrábět. Ovšem ale něco vyrábět právě na počítači.

IT mě velmi baví.

A to jsem díky informačním technologiím mohla. Taky mě to velmi baví. Navíc jsem dokázala taky udělat nějakou internetovou knihu pro malé děti. Byla jsem velmi ráda, když jsem mohla spojit své spisovatelské schopnosti s počítačem. Počítač byla má vášeň. A to stejné jako spisovatelství. Ráda jsem psala články do novin. A musím říct, vyplácelo se mi to.

Počítače mám velmi ráda.

Byla jsem v tom dobrá, a tak jsem si řekla, že umění na papír přenesou do informační technologie a všechno se mi podařilo. Teď jsem byla na to opravdu šikovná, že můj otec byl na mě velmi pyšný. Taky mě to moc bavilo. A abych byla upřímná, byla jsem ráda, že mě můj otec k tomu dostal. Za to může můj otec, že mám ráda informační technologie a počítač. Navíc jsem taky velmi oblíbená v práci, kde pracují. mnoho lidem tam totiž pomáhám s prací na počítači, protože mě to baví a vůbec mě to neobtěžuje. Chtěla bych jednoho dne vyučovat informatiku a popisovat všem, že informační technologie jsou opravdu perfektní a hodí se vážně pro všechny. Navíc s počítačem se taky perfektně pracuje a můžete se potkávat online s přáteli.