Nechte vaše děti protančit prázdninami

Máte pohybově nadané dítě, které se rádo předvádí, má neskutečný příval energie a vás to unavuje, protože už nevíte kam s ním? Je to velmi jednoduché a alespoň o prázdninách si můžete volně vydechnout, když svého malého divocha přihlásíte do tanečního tábora Atabor, který organizujeme již pěknou řádku let a máme s podobnými naturely skvělé zkušenosti.

děti tanec

Děti se v našem tanečním táboru určitě nenudí, mohou naopak provozovat to, co je neskutečně baví a navíc jsou k tomu vedeni našimi zkušenými lektory. Mnozí z nich jsou členové tanečních souborů, muzikanti, studenti tanečních škol, profesionální učitelé základních uměleckých škol i samotní tanečníci. Věřte, že vaše děti dokážou namotivovat na dlouhé měsíce dopředu tak, že se vaše ratolesti budou těšit na další běh tanečního tábora v příštím roce.

děti tančí

Z vlastních zkušeností můžeme s radostí potvrdit, že se k nám malí tanečníci stále a s oblibou vrací. Aby nedošlo k mýlce, uvítáme i odrostlejší děti. Náš tábor je nachystaný jak pro začínající tanečníky, tak i pro pokročilejší. Budeme se věnovat každému dle jejich schopností a zkušeností. Tábor je otevřen pro děti ve věku od sedmi do sedmnácti let, takže nemusíte mít obavy, že by se vaše dítě u nás cítilo osamocené. Ve své věkové kategorii si vždy najde svého kamaráda a kamarádství přetrvá i do dalších let.

Tematický tábor není klasická výuka jako ve škole, protože víme, že i děti si musejí odpočinout od školního vyučování. Proto zařazujeme pro dítka i zábavné hry rozšířené o záliby dětí. Aktivity jsou naplánované tak, aby děti nepoznaly slovo nuda a věřte, že se nám to daří. Tančíme, zkoušíme, hýbeme se spolu s malými i většími tanečníky, ale zároveň také hrajeme hry v lese, děti poznávají přírodu a stávají se i herci v hlavních rolích! Protože jsou součástí celotáborové hry, která je zasazena do příběhu, aby děti bavil.