Mějte přehled o složkách ve vaší bazénové vodě


Jestli chcete i vy mít léto nanejvýš perfektní a strávit ty největší parní dny ve vašem zahradním bazénu, musíte se postarat o to, aby stav jeho vody byl více než ukázkový. Zakoupením chemických přípravků do velké míry pomůžete vaší vodě k tomu, aby nebyla brzy zelená a zakalená. Ovšem nebude tomu tak v průběhu celé koupací sezóny, pokud nebudete věnovat pozornost i důležitým složkám, které obsahuje.
A k tomu vám rychle a snadno pomůže právě bazénový tester.relax u bazénu.jpg

Kapkový tester pH a PHMG

Pořízení kapkového testeru bazénové vody na techneco.eu není vůbec na škodu. Měl by být součástí vašeho bazénového vybavení už jenom z toho důvodu, že vám přesně napoví o stavu vaší vody bez toho, abyste museli střídat různé chemické přípravky v okamžiku, kdy se vaše voda zakalí.
Tento typ testeru umí stanovit koncentraci PHMG neboli desinfekčního činidla a rovněž určit hladinu pH, kterou je nutné mít vždy v optimální hodnotě.V případě, že se složky, které mají za úkol udržet perfektní stav vaší vody budou vyskytovat v nevyvážené hodnotě, můžete včas a efektivně zasáhnout použitím chemie, která jich uvede do normálu.
Používání tohoto testeru je tedy přínosné pro všechny vlastníky bazénů, kteří chtějí prožít letní sezónu bez komplikací.zahradní bazén.jpg

Myslete na pH – váš bazén vám to vrátí

Pokud nevíte, k čemu je potřeba sledovat hladinu pH v bazénové vodě, je načase získat lepší přehled. V případě, že se jeho hodnota nevyskytuje v rozmezí 6,8 – 7,2 se stav vaší vody začne výrazně měnit k horšímu, a to i přes skutečnost, že se v ní nachází chemie. Žádný chemický přípravek totiž nemůže účinně fungovat, pokud je hodnota pH nižší nebo vyšší, než je ta optimální.
Kombinovaný kapkový tester vás tedy dopodrobna informuje o tom, jak o vaši vodu pečovat, aby vám to vrátila v podobě báječné koupací sezóny, kdy nebudete muset řešit sebemenší problémy s jejím zakalením.