Ubytování v Praze za rozumný peníz? Ano!

Ne všichni lidé, kteří míří do hlavního města, vyhledávají služby tamějších hotelů. Mnoho z nich totiž dojíždí za prací, nebo za kulturou. Jedná se často o zaměstnance našich i zahraničních firem, studenty škol, ale i rodin, které přijely obdivovat zdejší památky třeba jen na pár dnů. A právě pro ně je zde , který najdete v blízkosti známého centra Černý most.
Sedící žena s kufrem u nohou
Náš hostel se může pochlubit několika typy moderně zařízených pokojů, které lze pronajímat jak krátkodobě, tak i na delší čas. Pro skupiny firemních zaměstnanců a rodiny s dětmi, které vyžadují větší soukromí doporučujeme naše GARSONKY a APARTMÁNY, s kapacitou šest, až osm lůžek. Tyto byty jsou plně vybaveny veškerým zařízením, který vám poskytne dokonalý komfort během vašeho pobytu u nás. Samozřejmostí je vlastní sociální zázemí, kuchyň s lednicí a televizor. Mnoho našich hostů si ale také oblíbilo pokoje typu STANDARD a COMFORT, v nichž naleznete dvě, nebo čtyři lůžka a dle typu také vlastní, či sdílenou koupelnu. Ani zde, jako ve výše jmenovaných typech pokojů nechybí televizor. Všechny místnosti jsou v dosahu internetového připojení, které je samozřejmě poskytováno zdarma. Bližší informace o cenách a možnostech slevových bonusů pro firmy se obraťte na naše stránky, kde také najdete informace o možnostech plateb. Pokud máte zájem o rezervaci, vyplňte objednávkový, nebo poptávkový formulář a my vám obratem odpovíme.
Detail hrnku s kávou, stojící na stole
Jako ve všech ubytovacích zařízeních, tak i u nás je stanovený čas příjezdu hostů mezi třináctou a šestnáctou hodinou. Protože ale chceme vycházet vstříc potřebám svých hostů, nabízíme jim možnost ubytování po předchozí telefonické domluvě i v jiných časech, a také o víkendech a svátcích.
Jsme zde pro to, abychom svými kvalitními službami přispěli k vašemu pohodlí, ať už jste v Praze pracovně, nebo zde chcete strávit pár příjemných dnů.