Pronájem dodávky


Pokud potřebujete převést nábytek, nebo jiné velké břemeno, zkuste vyzkoušet osvědčenou firmu na trhu, která se zabývá pronájmem dodávek. Brno půjčovna dodávek, Vám nabídne velký výběr vozů, které zaručeně uspokojí všechny zákazníky.

půjčovna

Díky velkému výběru, si zde můžete zapůjčit mrazák, na převoz masa, dodávku pro 9 osob, či dokonce valník a osobní automobil Škoda Fabia. U všech vozů, které firma pronajímá, je také uvedena cena, za kterou si daný vůz můžete pronajmout. Mimo to je u vozů uvedena kapacita vozu, počet palet, které se do vozu vlezou, nebo třeba maximální zatížení. Vždy se také udává řidičské oprávnění, se kterým můžete vůz řídit a v neposlední řadě i rozměry dané dodávky. U mrazáků je uvedeno, zda je součástí auta také záznam o teplotě a případně i tisk záznamu a do kolika se stupňů se teplota může pohybovat. Zkrátka kdo si chce automobil pronajmout, určitě zde najde všechny potřebné informace o vozu.

půjčovna

Samozřejmostí je u každého vozu také GPS zabezpečení, takže v případě odcizení, si nemusíte dělat velkou hlavu. Dodávky také nejsou omezeny najetými kilometry a všechny vozy jsou řádně pojištěny. Součástí dodávek je také dálniční známka pro Českou republiku zdarma, takže se nemusíte bát, že byste jezdili po okrskách. Mimo to si můžete Váš automobil, kterým přijede nechat zaparkovaný přímo v uzavřeném areálu firmy. Tudíž nedojde k odcizení vašeho vozu během půjčení dodávky. Mezi další výhody určitě patří propůjčení stěhovací techniky, jako je přepravní vozík, či kotvící technika. Díky ní budete mít jistotu, že přepravíte svůj náklad bezpečně.

Jestliže se tedy rozhodujete, jak dané věci, či nábytek přepravíte z bodu A do bodu B, zkuste si pronajmout dodávku. Z nabídky aut si zaručeně vyberete to, co Vám budete vyhovovat a bezpečně a pohodlně přepravíte vše, na co si vzpomenete.