Svatební oznámení od designéra nebo svépomocí?

Blíží se váš velký den? Zkrátka svatba je na spadnutí a vy stále nemáte své vlastní svatební oznámení http://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-oznameni/? Potom byste tuhle chybu měla co nejrychleji napravit! Pokud si myslíte, že svatební pozvánka je jen formalita a zbytečnost, jste na velkém omylu, neboť právě tato drobnost funguje jako předzvěst celé svatby.

Na svatebním oznámení naleznete informace nejen o tom kdy, kdy a kde bude mít svatbu, ale například i to, v jakém duchu se celá svatba ponese. Ze svatebního oznámení taktéž velmi dobře zjistíte, do jakých barev bude celá událost laděná a jaké oblečení byste měli v ideálním případě zvolit. Zkrátka, o zbytečnost se určitě nejedná!

svatební kytice

Svatební oznámení si můžete udělat buď sami, nebo tvorbu nechat na profesionálovi. Pokud zvolíte první variantu, čeká vás hodně práce. V první řadě se musíte naučit pracovat v nějakém grafickém programu – a to bohužel není lehká záležitost. Následně si sami musíte zvolit papír a jeho gramáž. Sice se jedná o levnější variantu, ale o to je časově více náročná a navíc, výsledek nemusí být přesně takový, jaký jste si představovali.

Jak již bylo zmíněno, druhou variantou je nechat tvorbu oznámení na profesionálovi. Ten nejenže dobře ví, co bude vypadat hezky, ale mile rád vám poradí. Společně tak celé oznámení dovedete k dokonalosti. Taktéž vám poskytne cenné rády ohledně zvoleného papíru. Pokud si budete přát obálky, určitě vám poradí i s nimi. Můžete si tak být jisti, že vše bude perfektně ladit. Zkrátka tahle varianta je zcela bez práce!

snubní prsteny

Pokud vás druhá varianta nadchla, nemusíte se vát, že za jedno oznámení zaplatíte majlant. V průměru jedna pozvánka nepřesáhne dvacet Korun. Jedná se tedy o drobnost, která je oproti jiným svatebním položkám velmi levná. A co víc? Výsledek bude opravdu fantastický! Pozvánkou tak oslníte nejen rodinu, ale i přátele.