Skvělá možnost

barevné zipy

Už nějakou dobu uvažujete o tom, že byste si pořídili stojan na hodinky, náramky a možná i na náušnice? Máte totiž tolik šperků, nejrůznějších doplňků a maličkostí, že vám stolek v ložnici či šatně zkrátka nestačí, chcete mít přehled? Potom bychom vám velice rádi nabídli naše stojany https://www.prima-obchod.cz/produkty/bizuterie/vybaveni-prodejen/stojany-na-bizuterii, které jsou cenově dobře dostupné a prokážou vám službu, i když nejste prodejce šperků. Máte spousty hodinek a potřebujete jim dát nějakou formu? Podívejte se tedy na velice praktické a skvěle vypadající stojánky, které jednoduše postavíte na stolek či komodu, ale pohodlně na něj umístíte své hodinky, které budou vypadat elegantně, takže budou doplňkem interiéru, a zároveň budou uklizené.

Není podstatné, jestli si vyberete černý, bílý nebo jestli zvolíte hladkou či semišovou variantu. Vždy je super mít přehled a ráno jen sáhnout po tom pravém, co se vám hodí k oblečení a co vám bude pohodlné. To, že to možná váš muž nepochopí, nemusíte řešit, protože každý máme něco – stejně jako vy ho podpoříte v rovnání vrutů a šroubků do boxu na nářadí a součástky, on by měl mít radost, že máte přehled ve svém prostoru.

stříbrné hodinky, květinka

Mějte všechno pěkně přehledně srovnané

A co když máte více náušnic, než můžete uskladnit do své šperkovnice? Pokud byste chtěla něco originálního, a zároveň praktického, rozhodně bychom vám doporučili perfektní otočné stojany, které mají mnoho prostoru jak pro bižuterii, tak i pro šperky z drahých kovů. Pokud si vyberete otočnou formu, jistě na tom jen získáte, protože budete mít pohodlnější přístup ke všem kouskům.

A pokud jste ta žena, která má kabelku pro každou příležitost, ale nemá pro ně dostatek úložného prostoru, rozhodně doporučujeme držák na kabelky, který se vejde do každého koutku a určitě vás potěší, protože se na jednu stranu pochlubíte svou sbírkou, a na druhou budete mít všechny pěkně na očích a budete je ráda střídat.

naušnice, barvičky, pletené