Tipy na zimní dny

1. Udělejte si luxusní snídani
Dejte si pauzu od všední snídaně, kterou máte každý den. Rozšoupněte se a udělejte si vajíčka, slaninu, obložený talíř, palačinky nebo lívance, a užijte si tu ranní pohodu u teplého čaje nebo kávy.
2. Naplánujte letní dovolenou
Znáte snad lepší čas než pochmurný zimní večer, na plánování letní dovolené? Inspiraci najdete na internetu nebo v časopisech, a při pohledu na pláže zalité sluníčkem se jistě zahřejete.
pestrá snídaně
3. Pyžamový den
Proč nestrávit jednou za čas celý den v posteli? Lebedit si v peřinách, otevřít si knihu, pustit si film, odpoutat se od každodenního stresu a jen relaxovat. To prospěje každému tělu i duši.
4. Hrajte si
Křížovky, Sudoku nebo Scrabble jsou ideální způsoby, jak si procvičit hlavu. Deskové hry zabaví celou rodinu. Fandové počítačových her mají skvělou příležitost pro uspořádání herního maratonu.
5. Koukněte na vzpomínky
Udělejte si vzpomínkový den, vyhrabte staré fotky a kochejte se minulostí. Můžete fotky vytřídit a nechat si udělat fotoalbum nebo fotoknihu. Nebo si jen tak užívejte nostalgii při pohledu na staré snímky.
6. Malujte
Probuďte v sobě umělce a zkuste namalovat obraz. Třeba budete překvapeni, co za kreativitu ve Vás dříme.
7. Zacvičte si jógu
Nenáročné cvičení jako je jóga Vám pomůže uvolnit se a zrelaxovat. Pokud jste začátečníci, můžete najít aplikace nebo online videa, která Vám na začátku pomohou. Zakončit můžete meditací.
dřevěná stavebnice
8. Pozvěte rodinu nebo přátele
Pochmurný den je ideální čas na návštěvu. Dejte si něco dobrého, uvařte svařák, zahrajte si společenskou hru. Cokoliv, u čeho se pobavíte a zaženete chmury.
9. Nákupy
I z domova se dá nakupovat. Online. Zabrouzdejte po internetu a z tepla domova se kochejte nádherným oblečením nebo čímkoliv, co Vás baví. Když narazíte na skvělý výhodný kousek, rovnou si ho kupte. Pro lepší náladu.
10. Pečte
V zimě je čas a prostor na experimenty. Zkuste upéct něco, co jste vždy chtěli a neodvážili se. Odvážným štěstí přeje a třeba si parádně pochutnáte.