Vliv prostředí seznámení milenců na kvalitu erekce


Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, jak a kde se partneři nejvíce seznamují, a jaký to má pak vliv na jejich budoucí soužití? Možná, že vám bude připadat zvláštní, že i samotné místo seznámení má vliv i na množství testosteronu a na kvalitu a délku mužské erekce v budoucím vztahu.

dívka v tričku

Shodné zájmy a názory – nejlépe to (většinou) vychází lidem, kteří se seznamují spíše jako kamarádi, kteří provozují shodné či velmi podobné zájmy. Jestliže se shodnou ve spoustě věcí a ve svých životech také směřují stejnou cestou, uvědomí si, že jsou to také shodně rezonující duše. Někdo tomu také říká „spřízněné duše“. Dochází mezi nimi ke zvýšení vzájemné přitažlivosti v energetickém spektru a to se pak promítne i do sexu, který je velmi vášnivý, bouřlivý, plný emocí a bez zábran. Tito lidé bývají také většinou zdravější, než zbytek populace, a málokdy si objednávají Viagru bez receptu. Spíše dávají přednost přírodním léčivým přípravkům, jako je Ženšen či Ashwagandha.

dívka v křesle

Diskotéka, kavárna, lázně – zdánlivě atraktivní prostředí, ale na seznamování zcela nevhodné. Zde se totiž málokdo projeví, jak zvládá běžné každodenní situace, zejména zaměstnání, chod domácnosti a další povinnosti.

Spolužáci – mnoho spolužáků si může porozumět, ovšem je jistou nevýhodou, že jsou muž i žena stejně staří. Muži většinou dávají přednost dívkám mladším a ženy současně mužům více vyzrálým. Spolužáci si alespoň stihnou o sobě mnohé vypovědět, aniž by museli sjednávat schůzky mimo školní budovu.

Kolegové ze zaměstnání – toto je velmi častý případ seznámení, podobný spolužákům, ale výhodnější v tom, že tu nemusí být věková shoda. Zaměstnání je prostředí, v němž se projeví v poměrně brzké době mnoho morálních kvalit obou partnerů, nemělo by ale jít o vztahy nadřízeného s podřízeným, ale spíše kolegiální.

Náhodná seznamka – toto je typická sázka do loterie – vyjde, nevyjde? Chce to hodně trpělivosti, více schůzek, ovšem velkou šanci mají na úspěch lidé, co se věnují stejným zálibám.