Na hubnutí nejste sami, odborníky máte po ruce

Hubnutí je složité, a je to velká věda. To potvrdí všichni, kdo to už někdy vyzkoušeli. Nicméně i věda má své zákonitosti, a nemusí být vůbec složitá pro ty, kdo se jim naučí rozumět. A přesně tak je to i s hubnutím. Když si zvolíte správný, dobře promyšlený postup, pak vám to půjde jedna dvě.
A dokonce ani příliš nemusíte přemýšlet nad tím, co děláte, protože to, jak to udělat co nejlépe, už místo vás vymysleli jiní.dřevěné prkénko, ovoce, zelenina
Zkuste keto dietu a budete hubnout s radostí, a se zaručeným výsledkem.
Podstatou keto diety je ketóza, přirozený fyziologický děj, při kterém tělo spaluje tukové zásoby, a tak si vyrábí energii. Ketóza v organismu nastane za předpokladu, že budete přijímat méně energie, než je pro provoz organismu nezbytné. A také za předpokladu, že budete mít dobře poskládaný jídelníček tak, aby docházelo skutečně ke spalování tuků, a nikoli k redukci svalové hmoty.
Jakmile člověk nepromyšleně omezí příjem kalorií, začne se tělo zbavovat nejen tuku, ale také svalů, které ji spotřebovávají. A právě ty vám začnou bolestně chybět ve chvíli, kdy se vrátíte k původnímu jídelníčku. Svaly jsou hlavní spotřebitelé přijaté energie, a tam, kde chybí, se energie začne ukládat do zásoby – do tukových polštářů. Takže když se při hubnutí připravíte o svaly, můžete počítat s nástupem jo-jo efektu, a následným přibíráním na váze.
U keto diety vám jo-jo efekt nehrozí, neboť vaše svaly zůstanou na místě.
Díky jídelníčku bohatému na bílkoviny budete rychle hubnout, ale vašemu tělu nebude chybět nic podstatného.barevné sladkosti, makronky
Máte strach, že takový jídelníček nebudete schopni sami sestavit? Bojíte se složitého vaření?
Nemusíte se bát! Jídlo dostanete až na práh vašeho domu! A skvěle si pochutnáte.
A pokud by se vám náhodou něco nezdálo, můžete se poradit s odborníkem, který vás bude mít na starosti.
S komplexním servisem a promyšleným jídelníčkem se hubne s radostí!