Nejsou malé, ale útulné

Přemýšlíte nad tím, že rezignujete na koupi vlastního obydlí a raději půjdete do podnájmu? Když chybí peníze, je možné to řešit i jinými způsoby.

Nejsou malé, ale útulné

Je vcelku pochopitelné, že většina lidí, a to neplatí pouze pro našince, by chtěla bydlet ve svém. Množství výhod, které z toho vyplívají, není nutné zde zmiňovat. Je to zkrátka daleko lepší než skončit někde v podnájmu. Problém ale je, že koupě vlastního bydlení je pro mnoho jednotlivců, ale dokonce i partnerů docela problematická, a to hlavně z finančního hlediska. Peněz totiž není mezi lidmi mnoho, ale obytné nemovitosti každý rokem zdražují. Dokonce je pro mnoho lidí problém získat hypotéku – jakoukoliv, natož pak výhodnou. A když už ji získají, znamená to pro ně zadlužení nejméně na dvacet pětadvacet let. A to platí prakticky pro všechny kraje naší země.

Klíče v dlani

Zatímco v devadesátkách se na mnoha místech prodávaly byty doslova za hubičku, tak dnes je tomu přesně naopak. V případě, že chcete mít vlastní bydlení, bude vás to často stát i několik milionů. A to není řeč o bytech v Praze, ale na menším městě. Není tak žádný div, že se celá řada zájemců o vlastní bydlení poohlíží po jiných, cenově výhodnějších možnostech. A jednou za takových možností jsou i levné celoroční mobilní domy Lavarohouse.

Klíče v zámku

Stojí za to

Není třeba strachovat se, že se nejedná o nic, co by stálo k bydlení. Naopak. Moderní verze mobilních domů jsou koncipovány tak, aby se v nich dalo docela příjemně a pohodlně žít jak v horkých létech, tak i v tuhých mrazech. Jsou mimo jiné vybaveny i nejnovějšími izolačními materiály, které chrání nejen před chladem, respektive před mrazem, ale zároveň fungují i jako velice efektivní zvuková bariéra. Pokud máte problém usnout kvůli zvukům z ulice, tady byste ho mít neměli.

Možnost pro rekreaci

Hlavně minulé verze mobilních domů se v docela hojné míře využívají i k jiným účelům než bydlení. Mohou třeba fungovat i jako letí chatky. Na zimu nejsou příliš vhodné, jelikož nedisponují dostatečně kvalitní izolací, ale pro letní měsíce, proč ne.