Pneuservis Děčín

Blíží se zimní sezóna a vaše autíčko ještě nemá nové kola? Nebo jste je už koupili, ale nemáte nikoho, kdo by vám kola řádně vyvážil a přezul. Potřebujete najít spolehlivý pneuservis, který vám nejlépe kola i uskladní na další sezónu, protože doma na ně nemáte místo. Nevíte, kam byste kola uskladnili. Bydlíte v bytovém domě bez garáže a sklep máte plný. Neváhejte a obraťte se na nás. Pneuservis Děčín vám ráda se vším pomůže. Naše pobočka sídlí na ulici Teplické sto třicet sedm, ve městě Děčín – Bynov. Nemusíte se bát rádi se o vás postaráme stačí zvednout telefon a na vším se s námi domluvit. Náš pneuservis poskytuje tyto služby.

auto na výměnu kol

  • Výměna a vyvážení pneumatik na počkání. Důsledně vaše kola vyvážíme, aby nedocházelo k nechtěnému sjíždění pneumatik nerovnoměrně.
  • Vaše pneumatiky vám rádi uskladníme. Nemusíte na ně doma hledat místo a těžce je schovávat. Přece je nebudete mít doma v obyváku. Mi vám je rádi uskladníme a nemusíte si s nimi dělat žádné starosti.
  • Dále provádíme 3D laserovou geometrii kol.
  • Když budete shánět nová nebo již ojetá kola, která jsou ještě v dobrém stavu rádi vám zajistíme prodej pneumatik. Nejen to prodáváme i disky a veškeré příslušenství.
  • Když k nám přijedete na výměnu kol a přezouvání na jinou sezónu rádi vám vyhovíme a ještě se postaráme o likvidaci starých již nepojízdných pneumatik.

pneuservis aut
Náš pneuservis je vybaven kvalitními přístroji od německé firmy Twin Busch GmbH. Tato firma se specializuje na výměnu pneumatik a příslušenství na zvedání automobilů. Jsme vybaveni kvalitní technikou na zouvání a vyvažování kol. Náš pneuservis se hlavně zaměřuje na přezouvání kol. Ať už se bude jednat o kola s plechovými disky nebo rufletových, offroadových pneumatik či disků. Rádi vám zajistíme přezutí u dodávek. Když budete mít problémy s kolem při průrazu o patník nebo jinou závadou. Zajistíme opravu defektu. Neváhejte a obraťte se na náš servis.